Parimatch tech kompaniyasining Kiyev kovorking maydoni dunyodagi eng mashhur ofislar ro‘yxatiga kirdi. Office Snapshots xalqaro portali ZIKZAK studiyasi tomonidan ishlab chiqilgan kosmik va Parimatch Techni o‘z ichiga olgan 2021- yil uchun TOP 25 ta eng mashhur ofislarning yillik ro‘yxatini e’lon qildi.
Parimatch Tech uchun yangi maydonga bo‘lgan ehtiyoj butun dunyo bo‘ylab biznes muhitida qadriyatlarni qayta belgilash natijasida paydo bo‘ldi. Xodimlarning hayot sur’atining o‘zgarishi barcha tomonlarning yangi ehtiyojlarini xisobga oladigan zamonaviy, samaraliroq konsepsiya foydasiga klassik ofis modelidan voz kechish zarurligiga olib keldi. Parimatch Tech pandemiya fonida biznes olamida trendga aylangan gibrid-masofaviy ish uchun qulay muhit yaratish uchun puxta o‘ylangan. Xodimlarning xavfsizligi va qulayligi uchun ventilyasiya va havoni tozalash tizimlarini loyihalashga alohida e’tibor qaratildi.
Muammo muhandislik tizimlarini yashirish, ularni umumiy intererga organik tarzda kiritish edi. Va bu muvaffaqiyatli bo‘ldi! Parimatch Tech loyihasining asosiy g‘oyasi dizayndagi so‘nggi tendensiyalar va kompaniyaning korporativ uslubining kombinatsiyasidir. Ofis maydoni yuqori texnologiyali mijozning ehtiyojlarini to‘liq qondiradi.
Bu yerda har bir xodim o‘ziga yoqadigan burchak topadi, u yerda ishlash, dam olish va muloqot qilish qulay. Kosmosda ko‘p funksiyali dam olish joylari, yig‘ilishlar uchun ko‘p funksiyali ofis, yig‘ilish xonalari, konferensiyalar uchun o‘zgartirish zali, chuqur ish maydoni, ovqatlanish joyi, Dneprga qaragan ikkita ayvon va hammom mavjud. Ushbu ofis rahbarlar va jamoalarning gibrid ishlashi uchun yaratilgan. Har bir xodim uchun ajratilgan joylar yo‘q. Ofisda siz uchrashuv o‘tkazishingiz yoki dam olish xonasida ishlashingiz mumkin.

Компания Parimatch Tech вошла в список самых популярных офисов мира
Коворкинг Parimatch tech Kiev — один из самых популярных офисов в мире. Международный портал Office Snapshots опубликовал ежегодный список ТОП-25 самых популярных офисов на 2021 год, включая Space и Parimatch Tech, разработанный студией ZIKZAK.
Потребность в новой платформе для Parimatch Tech возникла в результате переопределения ценностей в бизнес-среде по всему миру. Изменения в ритме жизни сотрудников привели к необходимости отказа от классической офисной модели в пользу современной, более эффективной концепции, учитывающей новые потребности всех сторон. Parimatch Tech продуман до мелочей, чтобы создать благоприятную среду для гибридно-удаленной работы, ставшей трендом в деловом мире на фоне пандемии. Особое внимание уделялось проектированию систем вентиляции и кондиционирования воздуха для обеспечения безопасности и комфорта персонала.
Задача состояла в том, чтобы скрыть инженерные системы, органично вписав их в общий интерьер. И это сработало! Основная идея проекта Parimatch Tech — это сочетание последних тенденций дизайна и фирменного стиля компании. Офисное помещение полностью отвечает потребностям высокотехнологичного заказчика.
Здесь каждый сотрудник найдет уголок по душе, где удобно работать, отдыхать и общаться. В пространстве есть многофункциональные зоны отдыха, многофункциональный кабинет для совещаний, переговорные комнаты, раздевалка для конференций, глубокая рабочая зона, обеденная зона, две террасы с видом на Днепр и санузел. Этот офис предназначен для гибридной работы менеджеров и команд. Места для каждого сотрудника нет. В офисе можно провести совещание или поработать в гостиной.