Parimatch tech компаниясининг Киев коворкинг майдони дунёдаги энг машҳур офислар рўйхатида
Parimatch tech компаниясининг Киев коворкинг майдони дунёдаги энг машҳур офислар рўйхатига кирди. Office Snapshots халқаро портали ZIKZAK студияси томонидан ишлаб чиқилган космик ва Parimatch Techни ўз ичига олган 2021 йил учун ТОП 25 та энг машҳур офисларнинг йиллик рўйхатини эълон қилди.
Parimatch Tech учун янги майдонга бўлган эҳтиёж бутун дунё бўйлаб бизнес муҳитида қадриятларни қайта белгилаш натижасида пайдо бўлди. Ходимларнинг ҳаёт суръатининг ўзгариши барча томонларнинг янги эҳтиёжларини хисобга оладиган замонавий, самаралироқ концепция фойдасига классик офис моделидан воз кечиш зарурлигига олиб келди. Parimatch Tech пандемия фонида бизнес оламида трендга айланган гибрид-масофавий иш учун қулай муҳит яратиш учун пухта ўйланган. Ходимларнинг хавфсизлиги ва қулайлиги учун вентиляция ва ҳавони тозалаш тизимларини лойиҳалашга алоҳида эътибор қаратилди.
Муаммо муҳандислик тизимларини яшириш, уларни умумий интерьерга органик тарзда киритиш эди. Ва бу муваффақиятли бўлди! Parimatch Tech лойиҳасининг асосий ғояси дизайндаги сўнгги тенденциялар ва компаниянинг корпоратив услубининг комбинациясидир. Офис майдони юқори технологияли мижознинг эҳтиёжларини тўлиқ қондиради.
Бу ерда ҳар бир ходим ўзига ёқадиган бурчак топади, у ерда ишлаш, дам олиш ва мулоқот қилиш қулай. Космосда кўп функцияли дам олиш жойлари, йиғилишлар учун кўп функцияли офис, йиғилиш хоналари, конференциялар учун ўзгартириш зали, чуқур иш майдони, овқатланиш жойи, Днепрга қараган иккита айвон ва ҳаммом мавжуд. Ушбу офис раҳбарлар ва жамоаларнинг гибрид ишлаши учун яратилган. Ҳар бир ходим учун ажратилган жойлар йўқ. Офисда сиз учрашув ўтказишингиз ёки дам олиш хонасида ишлашингиз мумкин.

Компания Parimatch Tech вошла в список самых популярных офисов мира
Коворкинг Parimatch tech Kiev — один из самых популярных офисов в мире. Международный портал Office Snapshots опубликовал ежегодный список ТОП-25 самых популярных офисов на 2021 год, включая Space и Parimatch Tech, разработанный студией ZIKZAK.
Потребность в новой платформе для Parimatch Tech возникла в результате переопределения ценностей в бизнес-среде по всему миру. Изменения в ритме жизни сотрудников привели к необходимости отказа от классической офисной модели в пользу современной, более эффективной концепции, учитывающей новые потребности всех сторон. Parimatch Tech продуман до мелочей, чтобы создать благоприятную среду для гибридно-удаленной работы, ставшей трендом в деловом мире на фоне пандемии. Особое внимание уделялось проектированию систем вентиляции и кондиционирования воздуха для обеспечения безопасности и комфорта персонала.
Задача состояла в том, чтобы скрыть инженерные системы, органично вписав их в общий интерьер. И это сработало! Основная идея проекта Parimatch Tech — это сочетание последних тенденций дизайна и фирменного стиля компании. Офисное помещение полностью отвечает потребностям высокотехнологичного заказчика.
Здесь каждый сотрудник найдет уголок по душе, где удобно работать, отдыхать и общаться. В пространстве есть многофункциональные зоны отдыха, многофункциональный кабинет для совещаний, переговорные комнаты, раздевалка для конференций, глубокая рабочая зона, обеденная зона, две террасы с видом на Днепр и санузел. Этот офис предназначен для гибридной работы менеджеров и команд. Места для каждого сотрудника нет. В офисе можно провести совещание или поработать в гостиной.